7. sınıf ingilizce 1. dönem 1. yazılı soruları

0
4385
7.sınıf ingilizcepedia yazılı
7.sınıf ingilizcepedia yazılı

7. sınıf ingilizce 1. dönem 1. yazılı

7. sınıf ingilizce 1. dönem 1. yazılı ingilizce için hazırladığımız sınavları umarım beğenirsiniz. Sınavları görmek için tek yapmanız gereken, aşağıdaki görsel bağlantıları kullanmak. 7.sınıf için hazırlayacağınız yazılıyı, aşağıda paylaştığımız yazılı örneklerinden direk ya da karma olarak soru seçerek hazırlayabilirsiniz. Tüm ünitelere ait kazanım testleri indirmek ya da online test çözmek için ingilizce kazanım testleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

7. sınıf için Test 2019-2020

7.sınıf ingilizce 1.dönem 1.yazılı soruları
7.sınıf 1.dönem 1.yazılı ingilizce

7. sınıf için klasik 2019-2020

ingilizcepedia 7.sınıf yazılı
ingilizcepedia 7.sınıf yazılı

7. sınıf ingilizce sorularından

  • Alex : Are  you  more  hardworking  than  Benjamin?

Yean: ……………………………………….

7.sınıf 1.dönem soruları
7.sınıf 1.dönem soruları
  • Volleyball  is  an  ……………….sport.
7.sınıf 1.dönem yazılı
7.sınıf 1.dönem yazılı
  • We  play  football  ……………………………
7.sınıf ingilizce yazılıları
7.sınıf ingilizce yazılıları
  • Answer  the  questions  according  to  the  passage  above.(15 p.)

Hello, I’m  Joseph  from the USA. I am  13  years  old but  everybody  thinks  I’m  older  than  13, because  I’m  a bit  fat. So  I am  so  unhappy.

I’ve  got  an  elder  brother, his  name  is Alfred. He  really  seems  younger  than  me,  because  he’s  slimmer  and  taller… He also  has  a  lot  of  friends, because  he’s  more  outgoing  and  generous. He  is  never  stubborn  and  he  is  a  punctual  person  so  he  always  arrives  at  his  appointments  on  time. I love  my  brother  so  much, but  I’m a bit  jealous  of  him. That’s all.

  1. Where  is  Joseph  from?
  2. Is  Alfred  fatter  than  Joseph?
  3. Who  is  more  outgoing?
  4. Why  is  Joseph  so  unhappy?
  5. What  is  Alfred  like?
  • Yusuf: How  often  do  you  train?

Edward : 

7.sınıf sınav örneği
7.sınıf sınav örneği

7. sınıf ingilizce 1. dönem 1. yazılı soruları

Merhaba sevgili öğrenciler burada paylaştığımız sorular sınavlara daha iyi hazırlanmanız amacıyla özel olarak hazırlanmıştır. Bu yıl gireceğiniz 7.sınıf sınavlarını, henüz son sınıfa 1 yıl var diyerek lütfe hafife almayalım. Son yıla girdiğinizde tüm eksiklerinizi kapatabilmeniz mümkün olmayacaktır. Daha da önemlisi LGS sınavına ikinci bir kez girme şansınız olmayacak. Öyleyse elimizdeki günlerin kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Bildiğimiz üzere ilerleyen dönemlerde yeni konularla karşılaşmaya devam edeceksiniz. Bunlarla baş edebilmenin en kolay ve en iyi yolu iyi bir kelime çalışması yapmaktan geçmektedir. Sınavlara çalışırken tek amacımız yüksek not almak olmamalı. Asıl hedefimizin ingilizceyi kalıcı bir şekilde öğrenmek olduğunu unutmayalım. Bu nedenle ingilizceyi hayatımızın bir parçası yaparak severek öğrenmeli ve her gün kullanmalıyız. Yapacağınız düzenli tekrarlara mutlaka ingilizce dinleme dersleri de eklemenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here