Döküman paylaş

Döküman Paylaşım

İngilizcepedia döküman yükle formunu kullanarak; dileğiniz yazılılarınızı, testlerinizi ya da ingilizce eğitimiyle ilgili diğer çalışmalarınızı paylaşmak için bize gönderebilirsiniz.  Gönderdiğiniz çalışmaların, lisans alınacağı için size ait ve özgün olması önemlidir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilerek, paylaşımlarınız yayınlanacaktır.

ingilizcepedia: öğretmek için paylaşır

ingilizcepedia

Hedeflerimiz

2020 yılına kadar tüm grammar konuları için, alt başlıklar da dahil yüzlerce örnek cümle havuzu oluşturmayı hedefliyoruz. Toplamda on binlerce örnek cümleyi barındıracak bu havuzu kullanacak öğretmenlerimiz oldukça hızlı ve pratik bir şekilde test hazırlayabilecek, ders aktivitelerinde zengin çeviri uygulamaları yapabilecekler.

Amacımız tüm öğrencilerimizin ingilizce derslerine yardımcı olabilmek. Bu nedenle öğrenci ihtiyaçları göz önünde tutularak, her seviyede öğrencinin anlayabileceği düzeyde ingilizce eğitim içerikleri oluşturmak ve bunları ücretsiz olarak herkesin kullanımına sunmaktır. Bu doğrultuda ilkokul, ortaokul ve lise tüm sınıflar düzeyinde özgün ve detaylı konu anlatımlarımızın tamamının yayında olması için tüm hızımızla çalışıyoruz.

Hem öğrencilerimizin hem öğretmenlerimizin ücretsiz ve üyelik gerektirmeden ulaşarak, diledikleri gibi kullanabilecekleri çok büyük bir online test havuzu oluşturacağız. Bu havuzdaki on binlerce soru hem eğitim kurumlarımız hem de öğrencilerimiz hizmetinde sürekli olarak geliştirilmeye devam edecektir.