5. sınıf 6. ünite İngilizce Beceri Temelli Sorular

0
1567
5. sınıf 6.ünite ingilizce yeni nesil beceri soruları
  • Version
  • Download 946
  • File Size 1.44 MB
  • File Count 2
  • Create Date Şubat 19, 2020
  • Last Updated Nisan 24, 2020
FileAction
printable 5. sınıf 6.ünite kazanım testi sürümü .pdfDownload 
printable 5. sınıf 6.ünite kelime testi yeni.pdfDownload 

5. sınıf 6.ünite ingilizce Kazanım Testi

5. Sınıf 6. ünite ingilizce Kazanım Testimiz MEB Beceri Temelli Testleri ile uyumlu olarak hazırlanmıştır. Testlerimiz Fotokopi ve kullanıcı dostu olup, sınıf içinde uygulanabilirliliği kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir. Kelime Testimiz 20 soruluk tek sayfa, kazanım testimiz 10 soruluk yeni nesil yine tek sayfaya (Arkalı önlü 2 sayfa) olacak şekilde tasarlanmış ve sınav formatını sokulmuştur. İki testimiz için de hem renkli hem de printable 2 versiyonu bulunmaktadır.

Lütfen İngilizce Öğretmenleri Yardımlaşma Platformu Facebook Grubumuzu aşağıdaki resmi tıklayarak takip etmeyi unutmayın.

 

5. sınıf 6. ünite İngilizce Beceri Temelli Sorular

Vocabulary Test 20 soruluk olup, tüm sinema türleri ve önemli sıfatlar sorulmuştur

Revision kazanım testimiz ise 10 soruluk olup sadece görsel resimlerden oluşmamak da aynı zamanda analiz becerisini geliştirmeye yönelik yüksek beceri gerektiren sorulardan oluşmaktadır. Sitemizde hiç bir hizmetimiz için üyelik ve vb. bir talep istememekte tamamen gönüllülük esasıyla hizmet etmekteyiz. Bu nedenle sizlerin beğenilerini görmek bizler için çok değerli. Facebook Grubumuzu takip ederek bizlere bunu gösterebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here