Tamamlayıcı Eğitim Programı Planları ingilizce 2020-2021

13
38228
Tamamlayıcı eğitim programı planları ingilizce
Tamamlayıcı eğitim programı planları ingilizce
 • Version
 • Download 85065
 • File Size 478.42 KB
 • File Count 11
 • Create Date Haziran 21, 2020
 • Last Updated Temmuz 5, 2020
FileAction
11.Dil sınıfları için tamamlayıcı eğitim programı planı yeni.docxDownload 
ilkokul için tamamlayıcı eğitim programı planları 2-3 ve 4.sınıf.zipDownload 
5.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
6.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
7.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
8.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce .docxDownload 
9.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
10.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
11.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
12.sınıf tamamlayıcı eğitim programı planı ingilizce.docxDownload 
Tamamlayıcı eğitim programı planları ilkokul.zipDownload 

Tamamlayıcı eğitim programı planları ingilizce 2020-2021

Tamamlayıcı eğitim programı planları ingilizce 2020. 31 Ağustos  -18 Eylül arasında yapılacak olan 3 haftalık tamamlayıcı eğitim için hazırlanmış ingilizce telafi planları indirme sayfasıdır.

Tamamlayıcı eğitim programı Planları ingilizce

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen 18.06.2020 tarih ve 43501582 sayılı Haziran 2020 Mesleki Çalışma Programı üst yazısına göre;  24.06.2020 Çarşamba günü yapılacak olan çevrimiçi zümre toplantılarında 2020-2021 eğitim öğretim yılında yapılabilecek tamamlayıcı eğitim programı (telafi programları ) için gerekli planların tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca 29 Haziran pazartesi gününe de seminer gündeminde planların tamamlanması şeklinde eklenmiştir.

Facebook grubumuza katılmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz!

öğretmen atamalarında kayma

Telafi eğitimleri ne zaman yapılacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yapmış olduğu basın açıklamasında telafi eğitimlerinin 31 Ağustosta başlayacağını ve yüz yüze olacağını söylemişti. Bu da demek oluyor ki 31 Ağustos -18 Eylül tarihleri arasında telafi eğitimleri yapılacaktır. İşte Sayın Bakanımız Ziya Selçuk tarafından atılan en son telafi eğitimi tweet paylaşımı

telafi eğitimleri ne zaman yapılacak
telafi eğitimleri ne zaman yapılacak

Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk tarafından yapılan paylaşımda görüldüğü gibi tamamlayıcı eğitim çalışmalarının bu üç haftalık süreçle kısıtlı kalmayacağı görülüyor. Okulların 21 Eylül 2020 tarihinde açılmasıyla beraber eksik kalan konular DYK kursları ile kapatılmaya devam edilecektir.

Tamamlayıcı ingilizce eğitim programı planları hakkında

31 Ağustos -18 Eylül telafi eğitimi planlarımız, salgın nedeniyle eğitime ara verilen tarih itibarıyla kalan son üç üniteyi kapsamaktadır. İndirmiş olduğunuz bu tamamlayıcı ingilizce eğitim programı planları, zümre tutanaklarına EK-2 olarak eklenmelidir. Hazırladığımız zümre tutanağını indirmek için çevrimiçi zümre toplantı tutanağını indir bağlantımıza tıklayabilir ya da dokuman indir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zümre tutanaklarına eklenmesi gereken  Uzaktan eğitim takip raporu indirmek için bağlantıya tıklayın. Bağlantıda indireceğiniz belgeyi tutanaklara EK-1 olarak eklemeniz gerekmektedir.

Tamamlayıcı eğitime katılmak zorunlu mu?

Yakın zamanda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda 31 Ağustos'ta başlayacak yüz yüze telafi eğitimine katılmanın zorunlu olmadığını söyledi. Sözlerine; "Telafi demek, zorunlu olmayan demek. Biz hiçbir velimizi telafiye zorlayamayız" diyerek açıklık getiren Ziya Selçuk, bu sözüyle okullarda telafi eğitiminin yapılacağını, ancak öğrenciler için katılma zorunluluğu olmayacağını ifade etmiş oldu. Buradan anlamamız gereken öyleye;

 • 31 Ağustos 2020 tarihinde okullar telafi eğitimleri için açılacak,
 • Tüm öğretmenler 31 Ağustos 2020 tarihinde görevine başlamış olacak
 • Öğrenci ve veliler, kendi tercihlerine göre bu eğitimlere katılacak ya da katılmayacak,
 • Ancak telafi planları hazırlanarak, eğitim katılım gösteren öğrencilerle birlikte 18 Eylül 2020 Cuma gününe kadar devam edecektir.

13 YORUMLAR

  • 1 kişinin (zümre başkanın) göndermesi yeterlidir sayın hocam, sonuçta yıllık planlar gibi düşünelim, tek farkı telafi olması zümrece yapıldığı için tek kişinin göndermesi yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here