ingilizce günlük planlar 2019-2020 güncel

5
14853
ingilizce günlük planlar
ingilizce günlük plan ortaokul için

İngilizce günlük plan

İngilizce günlük plan sayfamıza hoş geldiniz. Lise ve ortaokul günlük tüm ingilizce planları hemen aşağıdan indirebilirsiniz. 2019-2020 Eğitim öğretim yılına göre hazırlanan günlük planlarımız aylık olarak güncellenmektedir. İlgili sınıf ve içinde bulunduğunuz aya ait günlük planlar, her ayın ilk haftası güncellenir. Diğer plan ve evraklar için lütfen dokuman ara sayfamızı ziyaret ediniz. Dikkat planlarımız ve yeni nesil sorularımız haftalık olarak facebook grubumuz Ortaokul İngilizce öğretmenleri Grubu içinde düzenli olarak paylaşılacaktır. Destek olmak için lütfen bu logomuz ile tanıyacağınız grubumuza katılmayı unutmayın. 

 

5.sınıf ortaokul ingilizce günlük plan

6. sınıf ortaokul ingilizce günlük plan

7. sınıf ortaokul günlük ingilizce planlar

8. sınıf ortaokul ingilizce günlük planlar

Lise için günlük ingilizce plan

Lise için hazırladığımız günlük  planlar 01 Mart pazar gününe kadar tamamı güncellenmiş olacaktır

9.sınıf lise ingilizce günlük planlar

10.sınıf lise ingilizce günlük planlar

11.sınıf lise ingilizce günlük planlar

12.sınıf lise ingilizce günlük planlar

Günlük planlarımız haftalık tarihlere göre ayrı ayrı indirebileceğiniz şekilde yüklenmiştir. Bu sayede acil durumlarda evrak içerisinde boğulmadan gerekli haftaya ait günlük planı hemen indirebilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Lise ingilizce günlük ders planlarını ocaktan itibaren ne zaman yükleyeceksiniz? Güncelleme tarihi 9 ocak perşembe diyor ama ortaokulda güncel yüklemeler yaparken lisede yapmamışsınız ilgilenirseniz sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here