ingilizce ortaokul konuları

İngilizce ortaokul konuları

İngilizce ortaokul konuları ana sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfadaki navigasyonu kullanarak gitmek istediğiniz sınıf düzeyine ve konularına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İngilizce 5. sınıflar

İngilizce 5. sınıf dersleri; tüm 5. sınıf ünite konu anlatımlarımız; her ünitenin sonunda yer alan 2 test – toplamda 20 test, 10 konu anlatımı, 10 ünite kelimeleri ve binlerce örnek cümle ve tablodan oluşan kapsamlı bir çalışmadır.

İngilizce 6. sınıflar

İngilizce 6. sınıf dersleri; yine 5. sınıfta olduğu gibi tüm 6. sınıf üniteleri içerisinde; 10 konu anlatımı, 10 ünite kelime tablosu ve 200 soru içeren 20 adet testten oluşmaktadır. 

İngilizce 7. sınıflar

İngilizce 7. sınıf üniteleri ana sayfasında; tüm 7. sınıf üniteleri; özenle hazırlanmış ingilizce okunuşlarıyla beraber bulacağınız kelime tablolarını, ünite ünite hazırlanmış derin, özgün ve bol örneklerden oluşan konu anlatımları ve testlerden oluşmaktadır.

İngilizce 8. sınıflar

İngilizce 8. sınıf üniteleri ana sayfasında ise; tüm 8. sınıf ünitelerini; LGS sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için özel olarak tasarlanarak zenginleştirilmiştir. 

ingilizcepedia, ortaokul ingilizce konuları.

Cover credit: pixabay