İngilizce özel ders veren öğretmenler ve ders ilanları

0
247
ingilizce özel ders veren öğretmenler bul
ingilizce özel ders veren öğretmenler bul

İngilizce özel ders veren öğretmenler için güzel bir fırsat

İngilizce özel ders veren öğretmenler için güzel bir haberimiz var. Artık ingilizce öğretmenlerimizin özel ders vermek için öğrenci aramasına gerek kalmayacak.

İngilizce özel ders veren öğretmenler

Yüz yüze ya da online dilediğiniz kursu kolaylıkla açıp öğrencilerinizle çalışabilecek ve ek gelir elde edebileceksiniz. Hepsi bu kadar değil. Öğrencilerimiz ve velilerimiz için de artık özel ders veren öğretmen bulmak daha kolay olacak. Türkiyenin en nitelikli ve alanında uzman öğretmenlerine saniyeler içerisinde ulaşarak dilediğiniz öğretmeni seçebileceksiniz. Peki, tüm bunlar nasıl ve nerede gerçekleşecek? Merak ettiğiniz tüm soruları sizler için aşağıda yanıtladık.

İngilizce özel ders vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Eğer bir ingilizce öğretmeniyseniz yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle öğretmentercihim bağlantımıza tıklayacaksınız.

ingilizce özel ders vermek istiyorum
ingilizce özel ders vermek istiyorum

Daha sonra burada açılacak olan pencerede öğretmen modülünü seçmeniz gerekecek. Öğretmen modülünü seçtiğinizde karşınıza bir kayıt sayfası çıkacak. Bu sayfada sizden vermek istediğiniz özel dersin niteliğiyle ilgili sorular sorulacak. Örneğin dersinizi uzaktan online mı vermek istersiniz yoksa yüz yüze mi gibi sorular olacak.

Üyeliğinizi tamamladığınızda kendinize ait özel derslerinizin takibini yapabileceğiniz size özel bir sayfanız olacak. Bu sayfada ayrıca bir de özel derslerinizde kullanabileceğiniz bir online eğitim platformu mevcuttur. bu sayede hiç bir ekstra uygulama kullanmadan özel dersiniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabileceksiniz. Sizden ders alan öğrencileriniz size mesaj atabilecek ve dersiniz ile ilgili değerlendirmelerde bulunabilecekler. Size özel ingilizce özel ders platformununuzda öğrencilerinizden bizim tarafımızdan bir ücret kesinlikle alınmayacaktır.

İngilizce özel ders almak için ne yapmalıyım?

Eğer kendiniz ya da velisi olduğunuz öğrenci için ingilizce özel ders veren öğretmenler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Binlerce öğretmenin kayıtlı olduğu platformumuzda dilediğiniz ingilizce öğretmeni ile iletişime geçebilirsiniz. Öğretmenlerimizin profillerini görebilir ve talep ettiğiniz ders hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylelikle sizin için en uygun öğretmeni ve ihtiyacınızı karşılayacak en hesaplı seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm bunlara ulaşabilmek için öncelikle öğretmentercihim.com platformuna girerek öğrenci kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

ingilizce özel ders almak istiyorum
ingilizce özel ders almak istiyorum

Kayıt ve diğer sorularınız için yazımızın altına lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. İstediğiniz ingilizce özel ders veren öğretmenleri bulmak için yukarıdaki bağlantıyı kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments