Haziran ayı örnek ingilizce LGS soruları ( 3 Haziran paketi)

0
3029
haziran ayı lgs destek soruları ingilizce
haziran ayı lgs destek soruları ingilizce

Haziran ayı LGS destek paketi

Haziran ayı LGS destek paketi soruları yayınlandı. ÖDSGM – Veri Analizi İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanlığı ve 20 farklı ilden gönderilen binlerce soruluk dev paket yayınlandı. Haziran ayı LGS destek paketi ingilizce sorularını sizler için diğer sorulardan ayırarak aşağıda paylaştık. Hemen indirip öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz.

Haziran ayı destek paketi örnek LGS soruları ingilizce indir

Nisan ve Mayıs ayı sorularını indirmek için > hemen tıkla

Aşağıda indireceğiniz dosyalarda sadece ingilizce soruları bulunmaktadır. İki  şehir adı eksik yazılmasının sebebi bu illere ait ingilizce soru bulunmamasıdır.

LGS hakkında merak edilen sorular

LGS sınavı için alınacak sağlık tedbirleri

Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamaya göre yapılacak olan LGS sınavı için 2 çok önemli tedbir alınacak.

Buna göre alınacak ilk önlem soru kitapçıklarının dağıtımı ile ilgili. Bundan önceki yıllarda sınav sonunda öğrenciler girmiş oldukları okullardan soru kitapçıklarını hemen alabiliyorlardı. Ancak bu doğal olarak bir yığılmaya sebep olabiliyordu. Bunun önüne geçmek için 22 Haziran tarihinden itibaren isteyen öğrencilere kitapçıklar dağıtılabilecek.
Yapılan açıklamaya göre ikinci önlem ise sınav salonlarında kitapçıkların dağıtımı ile ilgili.  Alınan yeni karara göre soru kitapçıkları ve cevap kağıtları dağıtılırken görevlilerin cerrahi eldiven giymesi zorunlu olacak.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments