Mayıs ayı örnek LGS soruları ingilizce

0
3288
mayıs ayı örnek ingilizce LGS soruları
mayıs ayı örnek LGS soruları ingilizce

Mayıs ayı örnek LGS soruları ingilizce

Mayıs ayı örnek LGS soruları ingilizce ve diğer tüm branşlar için yayınlandı. LGS sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için MEB tarafından tam 11 farklı ilden toplanan örnek sorular 4 Mayıs tarihinde yayınlandı.  Soruları hem tüm branşlar için hem de sadece ingilizce sorularının bulunduğu 2 ayrı şekilde hizmetinize sunuyoruz. 22 MAYIS tarihinde eklenen 2.paket sorular da eklenmiştir.

Nisan ve Mayıs ayını bir arada indirmek için LGS ingilizce örnek sorular bağlantımıza tıklayın.

MAYIS ayı örnek  LGS soruları indir

Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk bugün yaptığı açıklama ile çok büyük bir aksilik olmadığı sürece, LGS sınavının 20 Haziranda yapılacağını belirti. Bu nedenle sınav günü yaklaşan öğrencilerin uzaktan eğitimlerine destek olunması ile 11 farklı ilimizden toparlanan örnek sorular bugün Milli Eğitim Bakanlığının resmi sitesinde yayınlanarak öğrenci ve velilerin hizmetine sunuldu. İşte ingilizce sorularımız:

Mayıs ayı 2. destek paketi LGS ingilizce örnek soruları

Mayıs ayı ingilizce 2.örnek sorularını indir

Mayıs ayı LGS örnek soruları ingilizce

Diğer branş sorularınında bulunduğu tam pdf.leri görmek için buradan MEB sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz ay yayınlanan Nisan ayı örnek ingilizce LGS soruları için bağlantımıza tıklayın.

LGS sınavı ne zaman ve nasıl olacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün yaptığı açıklamalarla LGS sınavının 20 Haziranda yapılacağını duyurdu. Ancak bunun her şey beklenildiği gibi yolunda giderse gerçekleşeceğini özellikle vurguladı. Ayrıca ilk kez öğrencilerin sınava kendi okullarında gireceğini belirten Ziya Selçuk, her öğrenciye maske verileceğini ve sınava giriş ile ilgili gerekli tüm işlemlerin e okul üzerinden yapılabileceğini ekledi. Konuşmasında okulların 1 Haziranda açılabileceğini bununla ilgili 2 ayrı planlarının bulunduğunu da sözlerine ekledi. 2 oturum olarak yapılacak olan LGS sınavında veliler ve öğrencilerin bahçede bir arada durulmasına müsade edilmeyeceğini de sözlerine ekleyen Ziya Selçuk, öğrencilerin kendi okullarında başka öğretmenler aracılığı ile sınava gireceklerini belirtti.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments